Jubileusz X- lecia PTPPd

W dniu 12.11.2016 odbyło się jubileuszowe spotkanie PTPPd, na którym świętowaliśmy 10 lat istnienia Towarzystwa. Była to okazja do podsumowań oraz zarysowania perspektyw i wyzwań przed jakimi jako środowisko stajemy, co ukazali w swoich wystąpieniach Prezes Zarządu Głównego Maciej Wilk oraz Przewodniczący Rady Programowej Janusz Kitrasiewicz. Honorowymi Członkami Towarzystwa zostali członkowie zalozyciele, nasi mentorzy Pani Magdalena Nałęcz-Nieniewska i Pan dr Piotr Drozdowski.

Nie zabrakło też szczecińskich akcentów. Mieliśmy okazję uczestniczyć we wzruszających chwilach, gdy superwizorzy: Katarzyna Żabińska- Sikorska oraz Jeremi Kośmicki zostali uhonorowani jubileuszowymi medalami jako Członkowie Założyciele Towarzystwa.

Jubileusz był sytuacją w której wyraźniej doświadczaliśmy oparcia w środowisku, w którym definiujemy się jako psychoterapeuci psychodynamiczni. Zapraszamy zatem wszystkich członków szczecińskiego oddziału, do aktywnego udziału w spotkaniach, abyśmy tutaj, lokalnie tworzyli zaangażowane, silne merytorycznie środowisko terapeutów psychodynamicznych.

W imieniu zarządu oddziału zachodniopomorskiego , Jowita Kubiak